Toyoyta Supra - s-tuning

autoR - o firmie

autoR istnieje od 2002 roku i od momentu powstania zajmuje się kreowaniem nowego wizerunku dla otaczających nas, nudnych i jednakowych samochodów. Nasz styl wydobywa piękno z seryjnych aut, i ukazuje pełnię ich zalet. Nasze produkty pozwalają wyrazić upodobanie do indywidualności, a jakość oferowanych przez nas wyrobów umożliwia długie i bezproblemowe cieszenie się powstałym dziełem. Dowodem zaś na te twierdzenia są nasi liczni i zadowoleni klienci w całej Europie jak i na innych kontynentach świata. Naszą pozycję potwierdza także szybki rozwój firmy, która już dziś dysponuje dwiema nowoczesnymi halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 2 000 m² i zatrudnia łącznie 53 osoby ( wielu zaś z pracowników posiada 10 letnie i dłuższe doświadczenie wyniesione z produkcji dla potrzeb pobliskich Zakładów Lotniczych w Świdniku). Ważne jest również posiadanie rozbudowanego asortymentu w obecnej chwili dochodzącego do 300 pozycji ( choć każdy z miesięcy powoduje wzrost nawet o 20 nowych produktów).

autoR to firma z branży tuningowej ( Tuning – z ang. regulacja, strojenie ) i naszą specjalizacją jest projektowanie i produkcja ospoilerowania w postaci zderzaków, progów, spoilerów oraz różnego typu owiewek. Wszystkie nasze produkty są najpierw projektowane przez stylistów i dostarczane do firmy w postaci rysunków. W tym momencie następuje ich tuning czyli „regulacja” przez specjalistów z firmy, tak aby tworzyły spójną całość z bryłą standartowego auta, nadając mu za razem charakterystyczny, autoR-ski styl. Wizję stylistów zostają także przystosowane do wymogów prawnych z różnych rynków (firma autoR cerytyfikuje produkty w instytucie TÜV) oraz możliwości technologicznych jakie daje używane przez firmę tworzywo w postaci kompozytu poliestrowo-szklanego (GRP). Po odbytych konsultacjach stylista przedstawia końcowy projekt i po jego zatwierdzeniu rozpoczyna się proces produkcyjny.

autoR wyróżnia się także znakomitą jakością oferowanych produktów i bezproblemowym ich montażem w seryjnych samochodach. Dowodem na to jest kolejna faza pracy nad produktem czyli wykonanie modelu zderzaka w oparciu o zatwierdzony projekt stylistyczny. Zawsze do tego celu zostaje wykorzystany samochód, po uprzedniej drobiazgowej kontroli nadwozia ( dla eliminacji samochodów powypadkowych). W tej fazie zostają także zaprojektowane punkty mocujące produkt i są one zgodne z wymaganiami producentów aut, a ich poprawność zapewnia bezpieczeństwo i wygodę oraz skraca czas montażu do absolutnego minimum. Po powstaniu modelu i zatwierdzeniu go następuje moment produkcji formy technologicznej i wykonanie pierwszego gotowego produktu, który przechodzi następnie drobiazgowe testy ponownie na samochodzie. Dopiero poprawne zakończenie testów pozwala na wprowadzenie nowego produktu do oferty i zapewnia to, o co autoR zawsze zabiega najbardziej czyli pełne zadowolenie klientów.

autoR jak wiele innych renomowanych firm musi również zmagać się z zjawiskiem nielegalnego kopiowania swoich projektów, a nawet produktów w całości. Oczywiście firma przeciwstawia się tej kradzieży wszystkimi dostępnymi środkami i aby ułatwić klientom rozpoznanie oryginalnych części w każdym z naszych wysokojakościowych produktów umieszczamy nieusuwalną (bez zniszczenia mechanicznego oryginalnych powłok) wklejkę. Znak ten daje klientowi pewność o pochodzeniu produktu i jednocześnie jest podstawą do wymiany części na nową w przypadku reklamacji lub zniszczenia w trakcie transportu. Znak autoR ORIGINAL PART gwarantuje także użycie wysokojakościowych materiałów uznanych zachodnio - europejskich producentów, jak i wiedzy technologicznej przekazanej przez nich. Nowe technologie pozwalają nam również ciągle doskonalić nasze produkty i podnosić umiejętności naszych pracowników. Dodatkową zaletą jest fakt, że większość prac jest wykonywana ręcznie, co pozwala na perfekcyjne i bardzo precyzyjne wykończenie każdego wyrobu, a to z kolei wpływa na pełne zadowolenie klienta. Wysoką jakość gwarantuje, także stworzony system kontroli jakości produktów, a potwierdzeniem jego skuteczności jest nieprzerwana współpraca z najbardziej wymagającymi niemieckimi klientami.

autoR jak każda profesjonalna firma, ciągle sprawdza nowe technologie, a najlepszym miejscem na ich testy jest sport. Firma bierze czynny udział w wydarzeniach sportowych w kraju jak i na świecie. Obecnie produkty naszej firmy są wykorzystywane w samochodowych wyścigach długodystansowych, gdzie sponsorowani przez nas zawodnicy zajmują czołowe lokaty. Jesteśmy także obecni w sporcie motocyklowym, gdzie firma testuje najnowsze rozwiązania oparte na technologii włókna węglowego, które łączy wytrzymałość z tym, co w sporcie najistotniejsze, czyli z niską wagą. Współpracujący z nami team bierze udział w mistrzostwach świata jak i w polskim pucharze motocyklowym, a nasze produkty wspaniale współpracują z najnowszymi japońskimi technologiami z łatwością wytrzymując trudy sportowej rywalizacji. Nasze produkty znalazły również uznanie wśród właścicieli najmocniejszych w Polsce samochodów rywalizujących w wyścigach na ¼ mili ( jedno z naszych aut osiąga 940 KM). Także w tych extremalnych warunkach produkty autoR-a sprawdzają się znakomicie, a auta oprócz niesamowitych osiągów posiadają również indywidualny i przyciągający kibiców wygląd. Oczywiście wszystkie te doświadczenia pozwalają nam doskonalić nasze produkty, a dodatkowe testy w warunkach największych sportowych obciążeń potwierdzają naszą wysoką jakość.

autoR jako projektant oczywiście pokazuje swoje wizje jak i dzieła swoich klientów. Nasze pomysły w postaci aut po kompletnym tuningu, można podziwiać na największych światowych wystawach tuningowych jak i na spotkaniach klubowych, gdzie auta autoR, wyróżnia gustowna naklejka z logo. W trakcie wystaw zawsze chętnie rozmawiamy o naszych produktach i z ciekawością wysłuchujemy opinii odnośnie naszej firmy. Jesteśmy również otwarci na wszelkie formy współpracy, a powierzone nam zadnia wykonujemy zawsze z pasją i pełnym zangażowaniem. Nasza praca to nie tylko realizacja marzeń o zmianie nudnej stylistyki standartowych samochodów, ale także radość z tworzenia nowego, odważnego stylu. Pozwalamy naszym klientom na pozytywne wyróżnienie się, gwarantując za razem bezpieczeństwo i niskie koszty montażu, dzięki wysokim standardom jakości. Możemy dać również 100% gwarancję, że obok auta wyposażonego w kompletny zestaw stylistyczny autoR nikt nie przejdzie obojętnie i zawsze będzie to świadczyć o atrakcyjności właściciela lub właścicielki. O tym jednak najlepiej przekonać się osobiście zakupując jeden z naszych zestawów stylistycznych. Jest to tym bardziej łatwe, że obecnie produkty autoR, są dostępne już w całej Europie u naszych autoryzowanych dealerów i zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi odbiorcami ze świata. Nasza witryna internetowa także zyskała nowe działy. W autoR Sport dowiecie się wszystkiego o osiągnięciach sponsorowanych przez nas zawodników, autoR Club będzie miejscem wymiany poglądów i spotkań z przyjaciółmi, a dziale News zawsze znajdziecie najbardziej aktualne informacje o naszej firmie. Zawsze też można sprawdzić naszą ofertę ( dział Products) lub obejrzeć realizowane projekty w postaci zatwierdzonych rysunków ( dział Projects). Oczywiście jesteśmy także otwarci na kontakt bezpośredni, a wszelkie dane znajdziecie Państwo w zakładce Kontak.

Zapraszamy więc do poznania autoR-a i współpracy z nami w tworzeniu zupełnie nowych autoRskich samochodów.

autoR Team


autoR Tunig is a member of:
S-TUNING S.C
ul.Stalowa 17
41-506 Chorzów POLAND

 

CONTACT IN ENGLISH AND GERMAN:

+48 32 241 15 10
+48 32 229 43 17
+48 515 270 670
+49 15115945948
  info@autor-tuning.com
info@s-tuning.eu
chris@s-tuning.eu